» » Праздник смеха в "Вишенке"

Праздник смеха в "Вишенке"

Опубликовал: admin Дата:26-05-2014, 13:53

1 апреля в детском саду «Вишенка» состоялся праздник смеха и радости. На протяжении всего мероприятия детей развлекали весёлые клоуны: Клёпа и Ириска. Ребята были активными участниками конкурсов и викторин, а в конце всем был приготовлен сладкий приз!

Комментарий написал: ihewilase (14 июля 2016 20:14)
Establish wideofilmowanie olsztyn iphone 4 to access e-mail as well as other details less often. A lot of people get their mobile phones established to retrieve these matters every single minute, and that drainpipes battery faster than just about everything in addition. If you instead established your telephone to get information every five or ten a few minutes, you may conserve your electric battery and for that reason, help make your telephone far more useful.
Комментарий написал: ykiguk (1 апреля 2018 14:03)